Okna PCV

Okna PCV są jednymi z najpopularniejszych w Polsce rozwiązań stosowanych w budownictwie. Są odporne na działanie czynników atmosferycznych, charakteryzują się także dobrą izolacyjnością termiczną i akustyczną, co szczególnie przydaje się w miastach. Świetnie wkomponowują się zarówno w nowoczesne, jak i w zabytkowe budynki.
Firma Elja w swojej ofercie proponuje produkty wysokiej jakości skomponowane tak, aby zadowolić swoich klientów. Oferuje dwa modele prolfili - Veka Perfectline, profil DECCO dla prostszych i tańszych rozwiązań oraz okna Aluplast.

Używane są wyłącznie okucia niemieckiej firmy Winkhaus gwarantujące pewne i precyzyjne działanie okien, a termoizolacyjne szklenie o Ug=1.0 W/m2*K wyposażone w

ciepłą ramkę PCV Swispacer

, dopełnia miłej i ciepłej całości.

Ponadto jako profesjonalna firma oferuje pomiar, montaż i doractwo w wyborze okien biorąc za to pełną odpowiedzialność. Proponujemy również elementy uzupełniające wyposażenie okien w postaci parapetów duromarmurowych, plastikowych, parapetów zewnętrznych oraz rolet.

Poniżej pewne informacje na temat konkretnych profili: Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Nasz handlowiec odpowie na każde z nich.