Bramy Hormann

Firma Hormann dysponuje największą w Europie ofertą, obejmującą wszystkie najważniejsze typoszeregi bram w bogatych wariantach wykonania. Dlatego oferowane przez firmę Hormann bramy, precyzyjnie spełniają najwyższe wymagania klientów.
Brama uchylna Hormann Brama segmentowa Hormann Brama segmentowa Hormann
Sprawdzona otwiera się wychylając na zewnątrz, a następnie chowa pod stropem w Twoim garażu. Ponad 30 wzorów bram ze stali i drewna umożliwia swobodę aranżacji.

Nowoczesna i elegancka otwiera się pionowo w górę. W ten sposób oszczędzasz miejsce przed i wewnątrz garażu - oto decydująca zaleta w przypadku garaży z krótkim podjazdem i dla samochodów o dużych gabarytach, takich jak vany, transportery czy samochody terenowe.

o dopasowanym wyglądzie, szczególnie ekskluzywne bramy, design firmy Hörmann sprawiają, że Twój dom nabiera indywidualnego charakteru i wyróżnia się spośród pozostałych.

Wiele wariantów aranżacji oraz zastosowanie stylowych elementów sprawia, że atrakcyjne bramy Design - szczególnie w połączeniu z drzwiami wejściowymi Design firmy Hormann - przyciągają wzrok i są wyrazem wysokich wymagań ich użytkowników.

W ofercie firmy Elja znajdują się

bramy garażowe

i

bramy przemysłowe

a ich uzupełnieniem są

napędy

tej firmy.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde z nich.